deger
09 فروردین 1402 - 13:34

کشف یک تن و ۲۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در جنوب شرق کشور

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۲۰۰ کیلوگرم مواد افیونی در درگیری مقتدارنه پلیس با سوداگران مرگ در جنوب استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مرتضی جوکار زاهدان، اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان‌های ایرانشهر، خاش و مهرستان با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان یک باند حرفه‌ای مسلح قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال مواد مخدر از این شهرستان‌ها به استان‌های همجوار را داشتند شناسایی کردند.  

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم و نامحسوس تحرکات اعضای این باند مسلح روز گذشته یک تیم از این قاچاقچیان را که با چندین دستگاه خودرو از محور مهرستان- سیب و سوران قصد جا به جایی مواد مخدر را داشتند شناسایی کردند و با آنها درگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه این عملیات‌ها، تصریح کرد: مأموران پلیس شهرستان‌های ایرانشهر و خاش از محل نگهداری و جا به جایی محموله مواد مخدر در این شهرستان‌ها مطلع شدند و منطقه مورد نظر را شناسایی حرده و تحت نظر قرار دادند.

جوکار خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ها مأموران پلیس ضمن دستگیری سه سوداگر مرگ و توقیف دو دستگاه خودرو موفق به کشف یک تن و 200 کیلو گرم مواد افیونی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بر عزم جدی پلیس در برخورد با سوداگران مرگ تأکید کرد و از شهروندان خواست کلیه اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با مرکز فوریت های پلیسی 110 در اختیار قرار دهند.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1116280