deger
08 فروردین 1402 - 20:22

۱۸۰ آشپزخانه در قالب طرح "اطعام مهدوی ـ افطاری ساده" راه اندازی شد

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: ۱۸۰ آشپزخانه در قالب طرح "اطعام مهدوی – افطاری ساده" برای طبخ و توزیع غذای گرم با هدف کمک به خانواده‌های نیازمند در استان راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی اداره کمیته امداد،حافظ منصوری امروز در مراسم آغاز به کار آشپزخانه های این طرح در استان در محل آشپزخانه مرکزی اطعام مهدوی کمیته امداد استان در مسجد امام حسن مجتبی (ع) اهواز بیان کرد: در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و عملیاتی کردن رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان این آشپزخانه راه اندازی شد تا غذای گرم برای نیازمندان در این ماه مبارک تهیه شود.

وی گفت: در این طرح بیش از یک میلیون پرس غذای گرم در سراسر استان خوستان توزیع می‌شود که با همکاری معاونت مشارکت های کمیته امداد خوزستان، مردم نیکوکار، موسسات خیریه و مراکز نیکوکاری، بسیج و سپاه، گروه‌های جهادی با استفاده از ظرفیت خیران، اصناف، سازمان‌ها، نهادها انجام می‌گیرد.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان افزود: تا پایان ماه مبارک رمضان، مددجویان و نیازمندان در قالب رزمایش اطعام مهدوی – افطاری ساده غذای گرم و بسته‌های معیشتی و سبد غذایی دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مردمی سازی امور خیر و احسان از راهبردهای مهم کمیته امداد است افزود : طرح سفره های افطاری ساده به منظور زمینه سازی برای مشارکت مردم و خیرین در برنامه های ماه مبارک رمضان جهت بهره مندی بیشتر از برکات این ماه در قالب اطعام نیازمندان با محوریت مراکز نیکوکاری در سطح استان اجرا می شود.

منصوری ادامه داد: از خیران و همه نهادها و دستگاه‌ها در استان برای پیوستن به پویش اطعام مهدوی – افطاری ساده دعوت می کنیم.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان اظهار داشت: مردم نیکوکار می‌توانند برای ارائه کمک‌های خود از طریق شمارگیری کد دستوری *8877*061# اقدام کنند و دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام/735/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1114820